Několik ukázek z realizace

Mezi naše klienty patří: Rekonstrukce řízení  polohovadla


Škoda jaderné strojírenství Plzeň


Polohovadlo na vyváření vík jaderných reaktorů a tlakových nádob je řízeno průmyslovým automatem OMRON řady CJ1 s využitím komunikační sítě ProfiBus pro řízení frekvenčních měničů Yaskawa, vzdálených vstupů a výstupů. Byly instalovány frekvenční měniče 90 kW, 30 kW a 20 kW pro polohovadlo svářených vík a 5 frekvenčních měničů 2,2 kW pro polohovadlo svářecí hlavy.

Automat na sváření pohyblivých kontaktů modulů Power-switch


Schneider-Electric Maďarsko


Stroj je řízen průmyslovým automatem Schneider-electric řada M340 s využitím komunikačních sítí CAN-Open a ethernet. Za využití jedné 50Hz svářečky je kompaktováno pohyblivé lanko. Následně dvěma 1000Hz svářečkami je lanko přivařeno k pevným kontaktům.

Řízení dekorativní fontány
s ozvučením 


Mladá Boleslav


Fontána je řízena průmyslovým automatem Unitronic s využitím komunikační sítě DMX a možností dálkové správy pomocí GSM. Bylo istalováno 25 čerpadel malých vodních výtrysků, 4 výkonná čerpadla vodotečů, 2 dmychadla probublávání a 100 dálkově řízených dekoračních svítidel.  

Power-switch 
Schneider-Electric


Thajsko Bangkok


Stroj je řízen průmyslovým automatem Schneider-electric řada M340 s využitím komunikačních sítí CAN-Open a ethernet. Zařízení slouží pro montáž a kontrolu polosestav magnetických jader vybavovacích cívek jističů.

Montáž Core IC60
Schneider-Electric


Thajsko Bangkok


Stroj je řízen průmyslovým automatem Schneider-electric řada M340 s využitím komunikačních sítí CAN-Open a ethernet.

GRECO DOMAE
Schneider-Electric


Thajsko Bangkok


Stroj je řízen průmyslovým automatem Schneider-electric řada M340 s využitím komunikačních sítí CAN-Open a ethernet. Bezpečnost stroje je řízena bezpečnostním controlerem Schneider. Zařízení slouží pro automatickou montáž a kontrolu mechanizmu GRECO DOMAE.

Stykače CR/FG - Schneider-Electric


Písek


Stroj je řízen průmyslovým automatem Schneider-electric řada M340 s využitím komunikačních sítí CAN-Open a ethernet. Bezpečnost stroje je řízena bezpečnostním controlerem Schneider. Zařízení slouží pro testovaní a kontrolu stykačů řady CR a FG.